طراحی داخلی خرده فروشی: 8 نکته در مورد نحوه طراحی فروشگاه بعدی

طراحی داخلی خرده فروشی: 8 نکته در مورد نحوه طراحی فروشگاه بعدی

آیا تا به حال در سوهو در نیویورک یا خیابان کارنابی در لندن قدم زده اید و تعجب کرده اید که چرا به نظر می رسد برخی فروشگاه ها توجه شما را جلب می کنند در حالی که برخی دیگر خالی می مانند. این شانس خالص یا رفتار تصادفی نیست. همه چیز به یک علم ختم می شود. دکور مغازه در شیراز رفتار مصرف کننده الگوهای بسیار خاصی را نشان می دهد و اگر بدانید مصرف کنندگان چگونه رفتار می کنند، می توانید فروشگاهی را طراحی کنید که باعث جذب مشتری و افزایش فروش شود.

در عصری که تجارت الکترونیک بازار را تسخیر کرده است، ایجاد فضاهایی که به مشتریان امکان تعامل و داشتن یک تجربه عالی را می دهد بسیار مهم است.دکور مغازه در شیراز از سوهو در نیویورک تا خیابان کارنابی در لندن، فروشگاه‌های جدید در حال شکستن قالب طراحی سنتی فروشگاه‌ها هستند.

1: روبروی فروشگاه

این یکی از مهمترین بخش های فروشگاه شما است.دکور مغازه در شیراز ویترین فروشگاه شما باعث می شود مشتری تصمیم بگیرد که آیا وارد فروشگاه شود یا به راه رفتن ادامه دهد. این باید بازار هدف شما را منعکس کند، آیا شما برندی سطح بالا هستید یا یک برند قابل دسترسی تر، در هر صورت، مطمئن شوید که متمایز هستید. علائم شما در کالا به همان اندازه مهم است، مطمئن شوید که به راحتی قابل خواندن است. نکته دیگر این است که هنگام بسته بودن فروشگاه مطمئن شوید که ویترین عالی به نظر می رسد. نور مناسب به افرادی که در شب از مغازه عبور می کنند یادآوری می کند که روز بعد دوباره برگردند.

2: قانون دست راست

داده‌ها نشان می‌دهد که اکثر مشتریان وقتی برای اولین بار وارد فروشگاه می‌شوند به سمت راست می‌پیچند. دکور مغازه در شیراز این بدان معنی است که وقتی مشتری وارد فروشگاه می شود، باید درگیر شود. آن پیچ به راست باید دارای یک دیوار ویژگی خاص و محصولات پر تقاضا باشد. برای طرح های فروشگاه خود، معمولا میزهای تزئینی با ساقه محصولات و دیواری قرار می دهیم که بتوانیم کالاهای فصلی را در آن به نمایش بگذاریم. به نورپردازی، بافت های مختلف فکر کنید و آن را به لحظه ای دعوت کننده تبدیل کنید.

3: جریان را حفظ کنید

هنگامی که مشتری به سمت راست چرخید، ما می خواهیم که او به دور و بر فروشگاه ادامه دهد. دکور مغازه در شیراز طراحی فروشگاه با جریان آسان بسیار مهم است تا مشتریان همه محصولات را ببینند و شانس خرید آنها را افزایش دهند. این شامل گذرگاه‌های وسیعی است که به مشتریان امکان توقف و خرید و عبور دیگران را می‌دهد. راهروهای باریک مشتریان جدید را می ترساند. ما همچنین دوست داریم در آن دیوار پشتی نقاط کانونی ایجاد کنیم تا مشتریان را در انتهای فروشگاه جذب کنیم.

4: علاقه مشتریان را حفظ کنید

همانطور که مشتریان در اطراف فروشگاه راه می روند، با اضافه کردن اشیاء تزئینی در سراسر فروشگاه، دکور مغازه در شیراز علاقه خود را حفظ می کنند. اشیاء تزیینی را با لوازم جانبی یا سایر قطعات پوشاک در جاهایی که دسترسی به آن سخت است بفروشید. نکته این است که مشتریان آنها را ببینند، نه خرید از آنها. مواردی که ما می خواهیم آنها را بخرند در دسترس آنها خواهند بود.

5: اتاق های اتصال

اتاق یراق آلات یکی از مهم ترین فضاهای فروشگاه است. هنگامی که مشتری در حال امتحان لباس های جدید است، دکور مغازه در شیراز نورپردازی باید مناسب باشد، این قسمت باید راحت باشد و شما باید کاری کنید که مشتری احساس یک میلیون دلار کند! این جایی است که شما آن فروش را انجام می دهید. نورپردازی جلو به جلوگیری از سایه ها کمک می کند و مشتریان را جذاب تر می کند. فرش‌ها یا فرش‌های سطحی راهی عالی برای این هستند که به مشتریان اجازه دهید کفش‌های خود را در بیاورند و احساس کنند که در خانه هستند. چوب لباسی یا میله آویز برای قرار دادن کالا ضروری است و یک صندلی راحت همیشه برای این مناطق شیک است.

6: از خریدهای فوری لذت ببرید و به کالاها فضای بدهید

برای اقلامی که می‌خواهیم مشتریان در آخرین لحظه مصرف کنند، آن‌ها را در سبدهایی در اطراف پیشخوان صندوق یا مکان‌های دیگر قرار دهید.دکور مغازه در شیراز ما در بسیاری از فروشگاه‌ها بوده‌ایم که محصولات زیادی داشته‌اند اما مشتری نداشته‌اند. مطمئن شوید که فضای کالا را در اختیار دارید. اگر فروشگاه ها بیش از حد شلوغ باشند، مشتریان غرق خواهند شد.

7: از مشتری دعوت کنید که بیشتر بماند

اضافه کردن فضای صندلی ممکن است هدر دادن فضا به نظر برسد، اما به مشتریانی فکر کنید که با شخصی که نمی‌خواهد خرید کند، می‌آیند.دکور مغازه در شیراز اضافه کردن جایی که بتوانند منتظر بمانند باعث می شود مشتری شما مدت بیشتری بماند و شانس خرید را افزایش دهد.

8: تسویه حساب یا P.O.S.

مطمئن شوید که P.O.S. در جایی با منظره بدون مانع قرار می گیرد. برای پرداخت آسان تر، دکور مغازه در شیراز یک فضای بسته بندی نقدی اضافه کنید و مطمئن شوید که از دیوار پشتی پشت روکش پول به عنوان یک لحظه برندسازی استفاده می کنید. آخرین لحظه ای را بسازید که مشتری شما به یاد خواهد آورد.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published.